پسته اکبری سیرجان جایگزین مناسب برای آنتی بیوتیک ها

بهترین راه برای مصرف پسته اکبری سیرجان خرید بدون پوست است. پسته بدون پوست کمتر فرآوری شده و در نتیجه سالم‌ترین نوع پسته است. پسته یکی از معدود آجیل هایی است که حاوی بیشتر مواد مغذی مورد نیاز بدن انسان برای حفظ سلامت کلی خود است.

بنابراین اجازه دهید حقایق تغذیه ای مغز پسته را بررسی کنید، 1 اونس پسته، که معمولاً 50 مغز یا 28 گرم است، حاوی 159 کالری است. حاوی 12.9 گرم چربی است که تقریباً 88 درصد آن را چربی های سالم، تک غیراشباع یا چند غیراشباع تشکیل می دهند. علاوه بر این، حاوی 7.7 گرم کربوهیدرات، 5.7 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر است.

مصرف تنها یک اونس پسته اکبری سیرجان در روز می تواند 25 درصد از ارزش روزانه ویتامین B6، 20 درصد تیامین و 20 درصد مس را تامین کند. علاوه بر این، پسته همچنین به دریافت روزانه مورد نیاز بدن از پتاسیم، منیزیم، آهن، روی، فولات، کلسیم، ویتامین A، ویتامین C، ویتامین E و نیاسین کمک می کند.

پسته

در زیر بهترین فواید سلامتی خوردن مغز پسته ذکر شده است. اکنون می توانید پسته را اضافه کنید تا تمام این فواید سالم را به دست آورید. همچنین بررسی کنید که چگونه مواد مغذی پسته در مبارزه با بیماری های مختلف کمک می کند.

مطالعات نشان داده است که پسته اکبری سیرجان تاثیر مثبتی بر سلامت جنسی مردان دارد. یک مطالعه نشان داد که مردان بین 38 تا 59 ساله که قبل از شرکت در مطالعه به مدت یک سال از اختلال نعوظ رنج می بردند، با مصرف تنها 100 گرم پسته هر روز برای ناهار، عملکرد نعوظ را حدود 50 درصد افزایش دادند.

هیچ تغییری در رژیم غذایی، یا تغییر در فعالیت بدنی یا شیوه زندگی در طول مدت مطالعه وجود نداشت. اثرات مثبت با بررسی میزان جریان خون به آلت تناسلی مورد آزمایش قرار گرفت و تایید شد.

همچنین افزایش سطح لیپید سرم مشاهده شد. دلیل اینکه پسته با عملکرد نعوظ مرتبط است این است که نسبتاً غنی از اسید آمینه غیر ضروری آرژنین است. آرژنین اکسید نیتریک را در بدن تقویت می‌کند که ترکیبی است که رگ‌های خونی را شل می‌کند و به نوبه خود شریان‌ها را انعطاف‌پذیر و باز نگه می‌دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.