مصرف سرکه سیاه موجب افزایش سرعت دویدن می شود

از سرکه سیاه برای چه چیزی می توان استفاده کرد؟ سس سالاد و ماریناد را می توان با سرکه سیاه درست کرد. سرکه سیاه بهتر است همراه با گوشت گاو، گوشت خوک و سبزیجاتی که طعم شیرین و تند دارند استفاده شود.

سرکه سیاه را چگونه می نوشید؟ سرکه سیاه بیشتر در سس سالاد و ماریناد استفاده می شود تا به خاطر خودش. در حالی که می توانید سرکه شراب قرمز را به تنهایی یا رقیق شده با آن بنوشید.

آب اگر طعم آن خیلی قوی است، بهتر است در سس سالاد و ماریناد استفاده شود. علاوه بر این، با جایگزینی اسیدهای دیگر مانند آب لیمو، می توان طعم غذاهای پرچرب مانند رست بیف را کاهش داد.

سرکه

مصرف سرکه سیاه با تعدادی از مشکلات سلامتی از جمله آسیب کبدی و آسیب کلیه مرتبط است. همچنین شناخته شده است که سرکه اثر منفی بر سیستم عصبی مرکزی دارد. مصرف سرکه ممکن است سطح پتاسیم و تراکم استخوان را به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی نامتعادل کاهش دهد.

در مطالعات نشان داده شده است که مصرف سرکه باعث افزایش رشد کاندیدا می شود. متوسط اندازه سروینگ سرکه شراب انگور Bolio Grape Wine vinegar by BOLIO حاوی پنج کالری در هر وعده 15 گرم است. یک وعده از این وعده غذایی حاوی 0 گرم چربی، 0 گرم پروتئین و 0 گرم کربوهیدرات است. علاوه بر گرم قند و گرم فیبر رژیمی از کربوهیدرات های پیچیده تشکیل شده است.

چه چیزی را می توانم جایگزین سرکه انگور کنم؟ انواع مختلفی از سرکه سیاه وجود دارد، بنابراین بستگی به این دارد که برای چه کاری از آن استفاده می کنید. اگر به سرکه ای با طعم مشابه با انگور نیاز دارید، از سرکه شراب سفید استفاده کنید.

بسیاری از دستور العمل ها نوع سرکه مورد استفاده را مشخص می کنند. اگر آن را در انبار ندارید، می توانید آن را در جای خود جایگزین کنید. سرکه سیاه فواید زیادی برای سلامتی دارد، از جمله توانایی آن در کمک به کاهش وزن. سس ها، لعاب ها و سس ها با سرکه بالزامیک طعمی غنی و کم اسید دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.