مرجع پخش مکانیکال سیل اکاردونی

مرجع پخش مکانیکال سیل اکاردونی در ابتدا این تجهیزات را که در صنعت سیالات بسیار پرکاربرد می باشند را خریداری نموده و سپس از طریق بازاریابی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند.

خرید مکانیکال سیل اکاردونی از مراجع خرید و برندهای معتبر موجب می شود که خریداران از کیفیت و اصالت کالا اطمینان خاطر حاصل نمایند و در عین حال محصولی با کیفیت خریداری کنند.

مرجع پخش مکانیکال سیل اکاردونی

کاربرد مکانیکال سیل اکاردونی

کاربرد مکانیکال سیل اکاردونی انواع سیل مکانیکی اکاردونی یا همان آب بند پمپ از جمله پر مصرف ترین و پر استهلاک ترین قطعات مورد استفاده در صنعت سیالات و گازها می باشد به همین دلیل مهم و کاربردی است.

به دلیل مهم و کاربردی بودن این محصول می بایست متریال اولیه با کیفیت در آن به کار رفته باشد. از جمله کاربردهای مکانیکال سیل فشاری به شرح زیر است :

  • مکانیکال سیل یا سیل مکانیکی ( آب بند های مکانیکی ) از جمله ایمن ترین قطعات صنعتی هستند که برای جلوگیری از نشت مایعات. جامدات و گاز ها به بیرون از سیستم در بر گیرنده آنها مورد استفاده قرار می گیرند.
  • این محصول که شامل دو سطح صاف یکی ثابت که بر روی کاسه پمپ و دیگری متحرک که بر روی محور گردش پمپ یا همان شافت قرار گرفته می شود.
  • فشار محصول پمپ شونده و نیروی موئینگی لایه نازکی از مایع را بر روی سطوح سیل ( آب بند های مکانیکی ) قرار می دهد که منجر به روان کاری سطوح می شود کارکرد سیل ( آب بند های مکانیکی ) تحت شرایط خشک منجر به صدمه دیدن سطوح آن می شود.
  • باعث افزایش طول عمر یاتاقان بندی می گردد.
  • از خوردگی سایشی شفت یا سیلیو آن به مقدار زیادی کاسته می شود.
  • توان مصرفی پمپ کاهش می یابد

ویژگی مکانیکال سیل اکاردونی

ویژگی مکانیکال سیل اکاردونی سیل مکانیکی اکاردونی به اتصال قطعات و تجهیزات در یک سیستم آبرسان کمک می‌کند تا از نشت سیال به دلیل وجود اختلاف فشار در مرز قطعات و دور شافت جلوگیری به عمل آورد.

سیل اکاردونی یک قطعه‌ی بسیار حساس و ظریف است و یکی از اصلی‌ترین و پرمصرف‌ترین قطعات استهلاکی درصنعت سیالات و گازها می‌باشد و همچنین از ایمن‌ترین قطعات صنعتی است.

این محصول برای جلوگیری از نشت مایعات و گازها به بیرون از سیستم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت بروز مشکل در این بخش، پمپ کارایی خود را از دست می‌دهد و کاملا از دور خارج می‌شود.

کارایی سیل‌های مکانیکی به طور عمده به مقدار چسبندگی میان قطعات، واشرها و درزبندهای به کار رفته در سیستم بستگی دارد. سیل مکانیکی شامل دو سطح صاف است.

دو سطح صاف مورد نظر یکی ثابت و بر روی کاسه‌ی پمپ و دیگری متحرک و بر روی محور چرخی پمپ قرار می‌گیرد. روش کار این دو سطح به این صورت است که لایه‌ی نازکی از مایع بر روی سطوح سیل قرار گرفته است.

از عوامل مهم و تاثیرگذار در انتخاب سیل مکانیکی می‌توان به درجه حرارت، سرعت، قطر شافت و نوع سیال اشاره کرد. مکانیکال سیل مذکور از جنس سیلیکن سیلیکن وایتون بوده و برای آب‎بندی انواع پمپ به کار می‎رود.

باید به این نکته توجه داشت که مکانیکال سیل فنر موجی از دو قسمت فلزی و لاستیکی تشکیل شده‌اند و در برخی موارد هم قسمت چرخان نافی از زغال با روکش فولادی ساخته می‌شود.

البته سطح بین رینگ‌های دوار و ثابت، بسیار صاف و معمولا از دوجنس متفاوت سیلیکون و کارباید کربن است.

مراکز خرید مکانیکال سیل اکاردونی

مراکز خرید مکانیکال سیل اکاردونی مراکز خرید مکانیکال سیل مخازن اکاردونی در اقصی نقاط ایران دارای نمایندگی های پخش و فروش معتبری بوده و از این طریق موجب فروش گسترده و تامین نیاز بازار می شوند.

مراکز خرید این کالا در ابتدا بازار مصرف را از طریق بازار یابان خود شناسایی می کنند و از این طریق اقدام به عرضه و فروش این محصول با کیفیت می کنند.

از جمله مراکز فعال در این زمینه وب سایت های اینترنتی معتبری می باشد که کار فروش را به صورت غیر حضوری انجام می دهند و ارسال کالا و خدمات را به اقصی نقاط ایران از طریق باربری های فعال خود به مقصد می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.