قیمت انواع مکانیکال سیل پمپ طبقاتی

مکانیکال سیل ها در پمپ های گریز از مرکز مورد استفاده قرار می گیرند تا آب و یا هر مایع را از تماس با بخش های ظریف دستگاه جدا کنند. پس وجود این مکانیکال سیل برای اطمینان از اینکه هیچ نشتی وجود ندارد لازم است. این دستگاه پرکاربرد در موارد متعددی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند مدت زمانی طولانی توقعات مصرف کنندکان را برآورده کند. قیمت انواع مکانیکال سیل پمپ طبقاتی نیز با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت بوده و متفاوت است.

قیمت انواع مکانیکال سیل پمپ طبقاتی

نکته مهم در تولید مکانیکال سیل

نکته مهم در تولید مکانیکال سیل مکانیکال سیل انواع متفاوتی دارد. با این حال نکته مهم در تولید مکانیکال سیل استفاده از قطعات مشترک در تمامی انواع آن می باشد. تمامی انواع مکانیکال سیل در اجزای: کفه ثابت، کفه متحرک و فنر مخروطی مشترک هستند.کفه ثابت بر روی محفظه پمپ قرار میگیرد و جنس آن معمولا استیل می باشد. کفه متحرک بر روی شفت بسته می شود و همراه شفت به صورت چرخشی حرکت می کند؛ جنس این قطعه نیز بستگی به نوع مصرف دارد، کفه متحرک می تواند از جنس کربن یا سیلیکون کاربید باشد.

فنر مخروطی نیز نقش چسباندن قسمت ثابت به کفه متحرک را دارد و باعث جلوگیری از عبور مواد می شود. نکته ی قابل توجه در مورد عملکرد و تولید مکانیکال سیل فاصله بین سطوح اجزا می باشد. جالب است بدانید فاصله بین سطوح اجزای یک مکانیکال سیل معمولی یک میکرون است؛ یعنی اندازه ای ۷۵ برابر باریک تر از موی انسان!

همین ویژگی مهم و جالب باعث می شود این دستگاه عملکردی موثر در برابر عبور آب به بخش های حساس داشته باشد. مکانیکال سیل انواع متفاوتی دارد. سیل مکانیکی های با فنر موجی (wave spring seal) مکانیکال سیل های کارتریجی یک و دو مرحله ای (single stage and double stage cartridge seals) سیل مکانیکال های آکاردئونی (bellows seal) سیستم جانبی و تجهیزات کمکی مکانیکال سیل ها (auxiliary systems) و مکانیکال سیل های یک فنره و چند فنره (single and multiple spring seal) همگی انواع متفاوتی از مکانیکال ها هستند.

شرکت توزیع مکانیکال سیل پمپ طبقاتی

شرکت توزیع مکانیکال سیل پمپ طبقاتی شرکت توزیع مکانیکال سیل ضداسید پمپ طبقاتی در فرایند تولید با بحران های زیادی از جمله مواد اولیه دست و پنجه نرم می کنند. فولاد های آلیاژی که یکی از مهمترین مواد اولیه تولید مکانیکال سیل ضد اسید می باشد امکان تولید در ایران را دارا نیست. با این حال تولید کنندگان سعی می کنند بهترین و با کیفیت ترین مکانیکال سیل ها را به بازار توزیع کنندگان عرضه نمایند، اگر شما نیز قصد خرید دارید می توانید به سایت مراجعه کنید و نظرات خریداران را بخوانید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید و خرید خود را ثبت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.