قوزبند طبی خارجی حاوی سمی خطرناک است

بسته به وسیع ترین قسمت اندامی که تحت درمان است، باند لوله ای با عرض مناسب انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که بانداژ به اندازه کافی بلند است. با برش آن تا دو برابر طول مورد نظر و اجازه دادن 3-4 سانتی متر اضافی در هر دو انتها در صورت درمان قسمت تحتانی بازو، دو سوراخ برای شست ایجاد کنید

قوزبند طبی خارجی را در اطراف انتهای اندام بکشید، آن را به آرامی و یکنواخت به سمت بالا دست یا پا حرکت دهید. قبل از رسیدن به قوزبند طبی خارجی مکث کنید و مطمئن شوید که تمام طول اضافی روی قسمت تحتانی اندام کشیده شده باشد و هیچ کدام دست یا پا را نپوشانند.

قوزبند طبی خارجی را محکم در جای خود نگه دارید در حالی که پانسمان را در سمت مخالف اندام به سمت بالا می‌کشید، در صورت وجود پانسمان را در سمت آسیب دور از محل زخم نگه دارید.

قوزبند

قوزبند طبی خارجی را روی ناحیه پانسمان بکشید در حالی که مواد را کشیده نگه دارید تا به پانسمان دست نزنید یا حرکت نکنید.
اطمینان حاصل کنید که بانداژ اضافی روی ناحیه پانسمان قرار دارد.

باندهای چسبنده نوعی باند فشاری ساخته شده از مواد خود چسب هستند که به شما امکان می دهند بدون نیاز به گیره بانداژ یا چسبیدن باند به مو یا پوست، نواحی آسیب دیده را به طور ایمن بپیچید.

باندهای چسبنده AeroBan این توانایی منحصر به فرد را دارند که به خود بچسبند اما به پوست نمی چسبند. باندهای منسجم همچنین امکان حرکت آزادانه و بدون دسته کردن را فراهم می کند.

با طیف وسیعی از بانداژهای مناسب برای انواع زخم‌های مختلف، اطمینان از اینکه کیت کمک‌های اولیه شما مجهز به مجموعه‌ای از انواع بانداژ و اندازه‌ها، و همچنین طیف وسیعی از پانسمان‌ها و گازها است، امکان ارائه کمک‌های پزشکی موثر را در صورت بروز این بیماری فراهم می‌کند. جراحات و تصادفات

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.