قرار دادن چرم گاوی اصل در یخچال موجب از بین رفتن بوی بد آن می شود

چرم گاوی اصل به دلیل سختی و دوام بسیار محبوب است. همچنین به طور مشخص سنگین است. این نوع چرم مشخصاً احساس سفت یا سختی دارد و به همین دلیل است که چرم انتخابی برای کمربندها، بند ها، جلیقه ها و موارد مشابه است. همچنین ماده پیشرو برای کفش‌ها یا چکمه‌های ناهموار است.

بافت پوست چرم گاوی اصل به طور قابل توجهی دانه دانه است. مواد چرم گاو به طور معمول در رنگ طبیعی خود که توسط نژاد حیوان تعیین می شود نگهداری می شود. تفاوت‌های جزئی بین گونه‌های گاو در الگوی دانه و احساس محصول نمایان می‌شود.

چرم گاو را می توان تقریباً برای هر محصول چرمی به خصوص کیف و چکمه استفاده کرد و معمولاً به رنگ طبیعی خود است. با این حال، می توان آن را در انواع رنگ های مد روز نیز رنگ کرد. چرم گاو نیز به عنوان رویه و زیره کفش، اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل و مبلمان، کمربند، بند و زین بسیار رایج است.

در پوشاک، عمدتا برای لباس های بیرونی، به ویژه ژاکت ها استفاده می شود. این ماده بسیار محبوب برای لباس‌های غیررسمی و آماده آخر هفته است.

چرم گاو جامد و محکم است و بنابراین بسیار متنوع است. پوست ها همچنین به اندازه ای بزرگ هستند که برای مناطق وسیع مورد استفاده قرار گیرند سطح پوست چرم گاو به طور متوسط ​​حدود پنج متر مربع است.

نگهداری از چرم گاو نسبتا آسان است. به دلیل مقاومت در برابر آلودگی و آب شناخته شده است. چرم گاو بسیار است.

محبوب، هم در مد و هم در مبلمان، زیرا مقرون به صرفه ترین است. هزینه نسبتاً پایین چرم گاو عمدتاً به دلیل در دسترس بودن آن است.

یکی دیگر از دلایل قابل توجه محبوبیت چرم گاوی این است که یکی از سنگین ترین چرم ها است و آن را بسیار بادوام و ماندگار می کند. و اگرچه چرم گاو سخت پوشیده است، اما چرم گاو به راحتی “در می رود”. به عبارت دیگر، در کمترین زمان راحت خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.