فروش مکانیکال سیل بورگمن پارس

مکانیکال سیل بورگمن پارس، آب بند مکانیکی می باشد و برای دستگاه های برقی و به منظور جلوگیری از نشت مایع استفاده می شود. از این ابزار در تمام صنایع استفاده می شود و یکی از اصلی ترین قطعات الکترو پمپ سیل مکانیکی محسوب می شود. فروش مکانیکال سیل بورگمن پارس در فروشگاه مرکزی توسط همکاران ما صورت می گیرد. اگر حوزه کاری شما به آن مربوط می شود توصیه می کنیم به ما مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس بگیرید.

فروش مکانیکال سیل بورگمن پارس

مهمترین ویژگی مکانیکال سیل بورگمن پارس چیست؟

مهمترین ویژگی مکانیکال سیل بورگمن پارس چیست؟ همان گونه که ذکر کردیم مکانیکال سیل بورگمن پارس برای جلوگیری از نفوذ آب به درون موتور کاربرد دارد. این وسیله در مدل های مختلفی وجود دارد ولی قطعات آنها با هم مشترک هستند برای درک بیشتر آن به شرح مختصری از ویژگی های قطعات آنها می پردازیم که عبارتند از:

• کفه ثابت: این بخش روی محفظه پمپ با اورینگ جای داده و کیپ می شود جنس آن غالبا از استیل می باشد. البته ممکن است از جنس دیگر در تولید آن بهره گرفته شود ولی اغلب از جنس استیل استفاده می شود.

• کفه متحرک: این قطعه بر روی شفت قرار داده می شود. شفت شبیه یک میله است که در حال چرخش در دستگاه می باشد و نیرو را از یک دستگاه که نیرو تولید می کند به دستگاهی که نیرو دریافت می کند منتقل می کند. جنس کفه متحرک با توجه به مواد به کار رفته در آن، در انواع کربن یا سیلیکون کاربید و یا تنگستن می باشد.

• فنر مخروطی: فنر مخروطی قطعه ای است که باعث می شود کفه متحرک به ثابت چسبیده شود و از ورود هر گونه مواد به داخل آن جلوگیری می کند. فنر مزبور در انواع و مدل های مختلفی ارائه می شود و بنا به موارد کاربرد آنها از انواع آنها استفاده می شود.

قطعاتی که ذکر کردیم ممکن است در اشکال و اندازه و جنس متفاوت باشند ولی در تمام مکانیکال سیل بورگمن پارس یا آب بندهای مکانیکی استفاده می شود و جزو قطعات اصلی می باشند.

چه عوامل بر قیمت مکانیکال سیل تاثیر می گذارد؟

چه عوامل بر قیمت مکانیکال سیل تاثیر می گذارد؟ از آنجایی که مکانیکال سیل مختلفی در بازار موجود است و انواع مختلفی چون سیل مکانیکی متعادل، سیل مکانیکی با فنر موجی، مکانیکال سیل بلوز الاستومری و نیز سیل میکانیگی بلوز فلزی و… در بازار مشاهده می شود و در تولید هر کدام از این ها مواد مختلفی استفاده می شود بنابراین قیمت نهایی محصول بر اساس نوع مواد به کار رفته در اجزای مکانیکال سیل و کیفیت آنها تعیین می شوند.

زیرا کیفیت قطعات استفاده شده در تولید آنها بر ویژگی های مختلف آنها تاثیر می گذارد. مواد تشکیل دهنده آنها باید به گونه ای باشند که در برابر هر حرارتی مقاومت داشته باشند و با حرارت بالا، فرم و شکل آنها تغییر نکند. همچنین قدرت آنها باید از لحاظ مکانیکی بالا باشد. چرا که سبب می شود که فشار بالای مایعات و سرعت چرخیدن آنها و… به قطعات آن صدمه ای نزند.

همچنین باید در برابر مواد شیمیایی و مواد دیگر مقاومت داشته باشد. عوامل دیگری که در قیمت آن موثر است می توان به ساختمان آب بند، عملکرد پمپ و نوع طراحی که برای محفظه آب بندی انجام گرفته و عوامل دیگر را ذکر کرد.

قیمت مکانیکال سیل بورگمن پارس

قیمت مکانیکال سیل بورگمن پارس در فروشگاه مرکزی، انواع مکانیکال سیل بورگمن پارس و مکانیکال سیل پمپ لوارا و مکانیکال سیل خارجی به فروش می رسد. این محصولات از بهترین مواد اولیه موجود در کارخانه تهیه می شوند و بارها در آزمایشگاه، آزمایش شده و پس از پس دادن آزمایش های فراوان در بخش کنترل کیفبت تایید می شوند و سرانجام به تولید انبوه می رسند.

به علت عرضه مستقیم آن، قیمت مکانیکال سیل بورگمن پارس در فروشگاه مرکزی ما ارزان تر از قیمت بازار می باشد. شما نیز می توانید به صورت حضوری به فروشگاه مرکزی مراجعه کنید و این محصول را در حجم عمده خریداری کنید. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی، محصول مورد نظر را به صورت آنلاین سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت، برای شما ارسال کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.