عرضه سیل مکانیکی پمپ روغن

تولید عمده سیل مکانیکی با بالاترین کیفیت انجام می شود به همین دلیل تولید کنندگان توانسته اند 90 درصد مشتریان خود را راضی نگاه دارند. سیل مکانیکی پمپ روغن همان گونه که از نامش مشخص می باشد، برای آب بندی پمپ ها به کار برده می شود تا از نشت روغن جلوگیری به عمل آورد. در مرکز عرضه مکانیکال سیل خواهید توانست تا این محصول را با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایید.

عرضه سیل مکانیکی پمپ روغن

نحوه کار سیل مکانیکی پمپ روغن

نحوه کار سیل مکانیکی پمپ روغن

بیشترین علل پر فروشی انواع سیل مربوط به کارایی بالایش می باشد که ما به شرح آن ها پرداخته ایم:

برای مصارف اتصالاتی و وصل کردن قطعات آن به یکدیگر کاربرد دارد به عنوان نمونه بستن و فیکس کردن لوله‌ها در جای خودشان یا به یک سطح فلزی دیگر به عنوان یک مهار کننده به صورتی که حرکت و جا‌به‌جایی لوله‌ها را مهار می‌کند.

یکی از مهمترین کاربردهای سیل مکانیکی، استفاده از آنها برای آویزان نگه داشتن لوله ها در ارتفاع مورد نظر است. کارایی بالایش در صنعت کشتیرانی در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی به منظور حمایت لوله‌های گاز و نفت استفاده می شود.

این سیل ها مکانیکی خیلی ساده هستند و نیازی به مهارت های خاصی برای باز و بسته کردن ندارند و پس با اطلاعاتی جزئی و مهارت های ناچیز می‌توان آنها را در موارد مختلف استفاده رساند. از سویی این تولیدات حالت دایره ای شکل دارد و در قسمت های بالایی آن ها یک قسمت مدور را می بینید. از طریق قسمت های مدور و گرد مانند آن می توان سیل ها را باز و بسته کرد.

تنها لازم است که سیل ها را داخل حفره مورد نظر فرو کنید و و به اندازه مورد نظر آن را به داخل سوراخ کنید. از این رو این مدل ها برای بسیاری از نواحی چه در داخل ساختمان و چه در بیرون از آن مورد استفاده قرار می گیرند. به این دلیل استفاده از آن ها برای مصرف کنندگان رایج شده و در واقع با توجه به اندازه های متفاوتی که دارند به راحتی در داخل شکاف ها فرو می روند.

ویژگی سیل مکانیکی پمپ روغن

ویژگی سیل مکانیکی پمپ روغن سیل مکانیکی به شکل دایره می باشد که دو سر آن بسته است و در ایران به نام سیل معروف می شود . این سیل به صورت تکی مورد استفاده می گیرد و از جنس و گرید های مختلفی از جمله آهنی و فولادی تولید می شود در فولاد دارای سه گرید ۸.۸، ۱۰.۹ و ۱۲.۹ و همچنین در دو گرید استیل ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد. جنس این سیل مکانیکی باید از جنس آلیاژ باشد زیرا پایین ترین احتمال خوردگی را دارا هستند برای تولید آن از دو استاندارد رایج DIN 357 و DIN745 استفاده می‌شود.

برای افزایش طول عمر این سیل در برابر خوردگی، زنگ زدگی و مقاومت در برابر سرما و گرمای زیاد باید به آبکاری آن بپردازیم. آبکاری این سیل ضریب اصطکاک آن را کاهش می دهد، هرچه اصطکاک کمتری داشته باشد، امکان نشت لوله کمتر می شود شیوه ی آبکاری شامل موارد زیر می شوند :

شیوه ی گالوانیزه سرد: جهت جلوگیری از خوردگی و بالا رفتن مقاومت یوبولت از رویه گالوانیزه سرد در آن استفاده می‌شود.

شیوه گالوانیزه گرم: این پوشش ضخامت و عمق بیشتری دارد و برای مناطقی با رطوبت بالا و آب های نمکی استفاده می شود و سیل‌ها را به رنگ خاکستری مات تبدیل می کند.

روش آبکاری فلوروپلیمر: این پوشش مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد و برای دمای بسیار بالا مناسب است و در دمای بسیار پایین دچار ترک خوردگی نمی شود.

روش آبکاری ترموپلاستیک: یک لایه خنثی می باشد و از شکستن سازه جلوگیری می‌کند.

فروشنده سیل مکانیکی پمپ روغن

فروشنده سیل مکانیکی پمپ روغن انواع سیل مکانیکی مخازن می‌توانند مزایا و استفاده های بی شماری را برای اشخاص به وجود آورد چون نیاز ها در دنیای مدرن امروزی مدام در حال گسترش هستند بنابراین به نوعی، درخواست های افراد در این رابطه بیشتر افزایش می یابند.

خرید سیل مکانیکی دوبل به صورت مستقیم و ارزان تنها روش برای تهیه سیل با قیمت پایین می باشد علی الخصوص در شرایط سخت اقتصادی امروزه که خرید کالا با قیمت بالا به هیچ عنوان مقرون به صرفه نمی باشد. سیل های ماشین در سایز های مختلفی ساخته می‌شود و هر مدل برای نصب و اتصال ورق های فلزی به کار می روند.

با توجه به این اندازه های متفاوت که کاملا استاندارد و متناسب هستند نمی‌توان همه آن ها را با یک قیمت یکسان در روز خریداری کرد. به همین دلیل قیمت فروشنده سیل مکانیکی پمپ روغن بسته به نوعی که مد نظر شما است فرق می کند و در این رابطه برای اطمینان از هزینه های به دست آمده باید در همان دقیقه، قیمت ها را از کارشناسان تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.