تولید غوره های محلی ای که به اندازه سیب هستند

غوره محلی سرشار از آنتی اکسیدان های محافظت کننده از سلامتی از جمله رسوراترول و فلاونوئیدها است. این آنتی اکسیدان ها عمدتاً در پوست، ساقه، برگ و دانه غوره محلی یافت می شوند.

برخی تحقیقات نشان می دهد که غوره محلی همان مقدار آنتی اکسیدان هایی را دارند که در آب انگور و شراب وجود دارد، اما دارای مزایای اضافی فیبر رژیمی هستند. اینها تنها تعدادی از ویتامین‌ها و مواد مغذی موجود در غوره محلی هستند.

نشان داده شده است که پلی فنول های موجود در غوره محلی خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد و با ترویج آرامش رگ های خونی برای کمک به حفظ جریان خون و عملکرد سالم، از قلب سالم حمایت می کند.

غوره

وقتی برای کاهش وزن تلاش می کنید، هدف این است که غذاهایی مانند غوره محلی بخورید که چگالی انرژی کمی دارند. خوردن حجم بیشتری از غذاهای کم کالری می تواند به شما کمک کند با کالری کمتر احساس سیری کنید. تحقیقات همچنین نشان می دهد که خوردن میوه های حاوی فلاونوئید مانند غوره محلی می تواند به حفظ وزن سالم کمک کند و حتی منجر به کاهش وزن شود.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف منظم غوره محلی ممکن است با محافظت از شبکیه در برابر زوال، در سلامت چشم نقش داشته باشد. به طور خاص، یک رژیم غذایی غنی از غوره محلی منجر به یک اثر محافظتی بر ساختار و عملکرد شبکیه شد.

غوره محلی به طور طبیعی مملو از پتاسیم، یک ماده معدنی ضروری در رژیم غذایی، و الکترولیت اصلی است. متوسط غوره محلی بدون هسته شما حدوداً 175 میلی گرم پتاسیم در هر فنجان، انگور قرمز نزدیک به 290 میلی گرم و انگور سیاه 200 میلی گرم دارد.

ممکن است مصرف کم پتاسیم به اندازه مصرف زیاد سدیم یک عامل خطر در ابتلا به فشار خون بالا باشد. به علاوه، پتاسیم می تواند به مبارزه با سدیم بیش از حد در بدن کمک کند. غوره محلی به کسانی که فشار خون بالا دارند توصیه می شود تا اثرات سدیم در بدن را از بین ببرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.